0
Your Cart

Obsah

Obsah výkresové části

 • Základy
 • 1. podlaží – půdorys
 • 2. podlaží – půdorys
 • Řez A-A
 • Pohledy
 • 1. podlaží – schéma elektřiny
 • 2. podlaží – schéma elektřiny
 • 1. podlaží – schéma vodovodu, kanalizace
 • 2. podlaží – schéma vodovodu, kanalizace
 • Schéma hromosvodu

+ Požárně bezpečnostní řešení včetně situace v PDF

Kompletní seznam materiálu v PDF

Cena veškerého materiálu a technologií (infratopení a rekuperace vzduchu) je 1,8 milionu Kč.
* Uvedená cena je platná k roku 2019.
Celková cena stavby svépomocí včetně vybavení interiéru, kuchyně venkovních žaluzií a venkovních terénních úprav je 2,5 milionu Kč.
* Uvedená cena je platná k roku 2020.

Dokumenty jsou ve formátech DWG i PDF.

Obsah videonávodu

 1. Spodní stavba
 2. Výběr kontejnerů a osazení na místě – svaření
 3. Řezání otvorů, vyztužení a volba oken
 4. Podlahy
 5. Schodiště
 6. Ukotvení šasi na sádrokartony
 7. Rekuperace vzduchu, vytápění, topení
 8. Střecha, terasa a oplechování
 9. Izolace zevnitř i z venku
 10. Mix – přešlapy a vychytávky

Náhled

Pohledy

1. podlaží

2. podlaží

Řez A–A

Základy

1. podlaží – schéma elektřiny

2. podlaží – schéma elektřiny

1. podlaží – schéma vodovod, kanalizace

2. podlaží – schéma vodovod, kanalizace

Schéma hromosvodu

Půdorys

1. podlaží

2. podlaží

Video

Typ

kontejnerový dům

Užitná plocha

160 m2

Obytná plocha

130 m2

Zastavěná plocha

96 m2

Pokoje

3 až 4

Kuchyň

1

Koupelna

2

Střecha

plochá s náklonem 3°

Šířka

12,5 m

Výška

6 m

Hloubka

7,7 m

Spojení kovu a skla nikdy nebylo působivější.

Moderní, prosklený dům z pěti přepravních kontejnerů přitáhne nejen obdivné pohledy kolemjdoucích. S dispozicí 3+kk a možností rozšíření na 4+kk se stane místem rodinné pohody, skvělým i pro setkání s přáteli.

V přízemí je situována technická a obytná zóna s prostornou kuchyní a jídelnou, odpočinková zóna je potom o patro výš. Hned při vstupu do domu je po levé straně pohodlný přístup do technické místnosti a menší koupelny, což oceníte při příchodu z venku, ať už bude plískanice nebo závěje sněhu.

Královský odpočinek

Centrem domu je rozlehlý obývací pokoj, jehož celou stěnu tvoří skleněná plocha širokého okna. Klidně zapomeňte na televizi, výhled se může stát Vaší novou obrazovkou. Paprsky zapadajícího slunce Vám do bytu vnesou nádech romantiky.

V jídelním prostoru se díky jeho rozloze pohodlně nají i opravdu početná rodina. Za ním je poté umístěná kuchyně. Dostatek pracovního prostoru pro kuchaře zajišťují dva díly kuchyňského pultu. Jeden u vzdálenější východní zdi a druhý v podobě barového pultu, orientovaného zpět do jídelny. Je jen na Vás, zda sáhnete po moderním designu, nebo Vaše srdce bije třeba pro rustikální vzhled připomínající bezstarostná odpoledne na chalupě.

Z kuchyně je přístupná spíž, která vyplňuje pod schodišťový prostor. Z atypické místnosti se tak stává praktický spíš na každou surovinu.

Stabilní točité schodiště Vás vynese do prvního patra, kde čekají dva obytné pokoje, jedna samostatná šatna a prostorná koupelna s vanou. Ať už pokoje proměníte v kancelář nebo ložnice, dech beroucí výhled z širokých oken Vám bude věrným společníkem a vnese klid a pohodu do každé Vaší činnosti.

Patro je navíc rozšířeno o prostornou terasu o velikosti 30 m2, přístupnou balkonovými dveřmi z obou obytných místností a koupelny. Plánovaná orientace domu je čelem k západní straně – když tuto možnost zvolíte také, zajistíte si pozorování barevných západů slunce z pohodlné terasy. A když dům otočíte … i podívaná na romantický východ slunce zní skvěle.

Moderní životní styl

Napusťte si vanu a užijte si chvíli jen pro sebe v koupelně s výhledem. Bublinky voňavé pěny, šampaňské a relaxace, kterou si zasloužíte. Nechte všechny starosti, ať se rozpustí v horké vodě a odplavou daleko od Vás.

Venkovní fasáda domu je zpracována tak, že kontejnerové zdi jsou k nerozeznání od zděných. Rozdíl poznáte jen v jednodušší přípravě a nižší ceně stavby.

Díky použití kontejnerů je půdorysem jednoduchý obdélník, který doplňuje předsunutá terasa v prvním patře. Rovná střecha pak přidává stavbě na moderním, industriálním vzhledu. Široká a vysoká okna jsou dominantou obou pater domu.