0
Your Cart

Obsah

Obsah výkresové části

 • Situační výkres
 • Severní pohled
 • Jiždní pohled
 • Východní pohled
 • Západní pohled
 • 1. podlaží – půdorys
 • Základy
 • Koordinační situační výkres
 • Výkres střešního pláště
 • Řez A-A
 • Řez B-B

Dokumenty jsou ve formátech DWG i PDF.

Náhled

3D pohled

1. podlaží – půdorys

Dispozice

Řez A–A

Řez B–B

Východní pohled

Západní pohled

Jižní pohled

Severní pohled

Základy

Výkres střešního pláště

Situační výkres

Koordinační situační výkres

Půdorys

1. podlaží

Video

Typ

zděný dům

Užitná plocha

100 m2

Obytná plocha

100 m2

Zastavěná plocha

131 m2

Pokoje

4

Kuchyň

1

Koupelna

1

Střecha

sedlová

Šířka

13 m

Výška

5,6 m

Hloubka

11 m

Nechte se unést luxusním vzhledem domu Cornelius

Spolehlivý dům pro ten nejkrásnější život. Netradiční půdorys v sobě kombinuje útulné zázemí pro dny plné pohody a moderně řešený interiér. Propadněte kouzlu prostorného bungalovu Cornelius.

Při vstupu do domu Vás uvítá malá předsíň, ze které je pohodlný přístup do technické místnosti a samostatně umístěné toalety. Dobře dostupná je i koupelna s vanou. Praktické umístění nebytových prostor při okraji stavby je praktickým řešením při nevlídném počasí.

Pro práci i odpočinek

Další kroky Vás vnesou dál do srdce domu. Odtud se můžete vydat do kterékoli z místností, umístěných okolo centra jako pomyslné paprsky slunce. Na obývací pokoj přirozeně navazuje kuchyňský kout ve tvaru písmene U, doplněný o barový pult orientovaný do prostoru. Ať už na něj budete servírovat specialitu šéfkuchaře, nebo si vychutnáte odpolední pohodu u kávy, oboje bude příjemným zážitkem ve vzdušném, otevřeném prostoru.

Vychutnejte si prostor naplno

Dvě z místností se pyšní balkonovými dveřmi do zahrady a jedna pak svým atypickým tvarem. Především ale všechny svým obyvatelům poskytují dostatek místa pro komfortní postel, úložné prostory a skříně i pracovní kout, vhodný na přípravu domácích úkolů i vytvoření homeoffice.

Slunce doma, slunce v duši

Užijte si prostorný obývací pokoj v podobě prosluněné relaxační zóny. Dvě impozantní balkonová okna poskytnou dostatek světla a nedovolí tak jediný temný stín v prostoru.

Obklopte se přírodou

Vzhled domu je příjemně jednoduchý, přesto ale v davu nezapadne. Asymetricky řešená střecha i vysoký štít domu jsou zajímavým prvkem venkovního designu. Tlumená šedá barva fasády podtrhuje čistotu vzhledu, ale pokud se cítíte na výraznější odstíny, volba je jen a jen na Vás.

Netradiční půdorys bez problémů sedne na malý pozemek v zastavěném sousedství, stejně jako vynikne na rozlehlých loukách mimo civilizaci. Usazení domu počítá se svažitým pozemkem, takže se nemusíte strachovat o základy domu, ani v případě že Vaše vysněné stavební místo není v ideální rovině.